Treniruočių namuose rinkinys "Mini"

0671
26,99 EUR
Su mokesčiais

Pasipriešinimo gumų ir espanderio rinkinys "Mini". Šiame treniruočių rinkinyje jūs rasite Gymstick VIVID pasipriešinimo gumų rinkinį (lengas, vidutinis ir stiprus pasipriešinimas) bei vidutinio pasipriešinimo espanderį Gymstick "VIVID". Puikus rinkinys mėgstantiems treniruotis namuose!

 Patogiame mini juostų rinkinyje yra 3 skirtingo stiprumo nedidelio atsparumo gumos, kurios ypač tinka fizinio pasirengimo treniruotėms ir kūno priežiūrai. Spalvos: rožinė (lengvas atsparumas), turkis (vidutinis atsparumas) ir pilka (didelis atsparumas). Vienos mini juostos matmenys 25 x 5 cm.

Gymstick Vivid Tube Trainer yra atspari guminė juosta su rankena. Tai yra universalus įrankis kūno rengybos ir jėgos treniruotėms, taip pat tinka kūno priežiūros pratimams. „Tube Trainer“ yra su patogiu durų inkaru, leidžiančiu jį pritvirtinti prie durų, o tai yra patogus būdas treniruotis. Rankenos turi malonų paminkštinimą. Vidutinis atsparumas. Guminės juostos ilgis 140 cm.

50 Prekės
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Produktas pridėtas į mėgstamus
Produktas pridėtas palyginimui

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) norint užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei statistinių duomenų rinkimui. Sutikdami naršykite toliau arba spauskite mygtuką Sutinku